55708 Oidentifierade konstnärer, olja på duk uppfodrad på pannå, 2 st, signerade Marten och Mohamed (se sista bild).

- Dimensions:Rammått: 46,5x56,5 cm
| Hammer Fee (inc. VAT) | 40 SEK |