55710 Iris Lövin Lindholm, litografier, 3 st, signerade och numrerade.

Minsta litografin dedikerad "Till Emma julen -81 från Iris", samt numrerad "Provtryck".
- Dimensions:Störst: 67x93 cm.
| Hammer Fee (inc. VAT) | 40 SEK |