55723 Carl Fredrik Reuterswärd, 3 porträtt, litografier, numrerade 10/200, signerade.

- Condition:Skada på ett glas.
- Dimensions:Dagmått: 50x40 cm.
| Hammer Fee (inc. VAT) | 40 SEK |