55739 Stolar, ett par, Thonetstil, böjträ/rotting, 1900-talets senare del.

Otydligt märkta undersida.
- Condition:Bruksskick.
- Dimensions:Sitthöjd: 46 cm.
| Hammer Fee (inc. VAT) | 40 SEK |