55797 Litografier, 6 st, Yves Ganne, Jeppe Eisner, Gérard Cardella Zaro, signerade.

Oramade,
- Dimensions:Störst mått: 27 x 21 cm.
| Hammer Fee (inc. VAT) | 40 SEK |

Oramade,