55997 Byrå, 2 lådor, trä, stenskiva, rokokostil, 1900-tal.

Nyckel finns.
- Condition:Bruksskick. Repor och märken.
- Dimensions:66x37 cm. Höjd: 75 cm.
| Hammer Fee (inc. VAT) | 40 SEK |