56101 Göran Hansson, ''Högsommar'', olja på duk, signerad.

- Condition:Krackelering av färg förekommer.
- Dimensions:Rammått: 62 x 53 cm.
| Estimate | 1,300 SEK |
| Hammer Fee (inc. VAT) | 40 SEK |