56977 Matsalsgrupp, 7 delar, trä/textil, gustaviansk stil, 1900-tal.

Tre illäggsskivor á 109x37 cm.
- Condition:Bruksskick. Slitage. Repor, märken m.m.
- Dimensions:Matbord diameter: 109 cm. Höjd: 75 cm. Sitthöjd stolar: 45 cm.
| Hammer Fee (inc. VAT) | 40 SEK |