57452 Figuriner, 5 st, porslin, bl.a Casades.

- Condition:Smärre bruksskick. Lagning på fotbollsspelare. Nagg på en hatt.
- Dimensions:Högst: 29 cm.
| Hammer Fee (inc. VAT) | 40 SEK |