55887 Spegel med hylla, trä/metall.

- Condition:Bruksskick. Krackelering i spegel i övre vänstra hörnet.
- Dimensions:Höjd: 77 cm. Längd: 33 cm. Bredd: 15 cm.
| Hammer Fee (inc. VAT) | 40 SEK |