57904 Bokstöd med termometer och ur, ett par, bemålad gips, 1900-taltes mitt.

- Condition:Bruksskick. Skador (bild).
- Dimensions:Längd: 18 cm.
| Hammer Fee (inc. VAT) | 40 SEK |