58408 Matsalsbord med låda, trä, 1900-tal.

- Condition:Bruksskick. Slitage. Repor och märken.
- Dimensions:180x89 cm. Höjd: 78 cm.
| Hammer Fee (inc. VAT) | 40 SEK |