60996 Lillemor Eldon-Karlsson, olja på duk, ''En gata, målat efter Picasso'', monogramsignerad, 1973.

Signerad a tergo.
- Dimensions:Rammått: 41 x 41 cm.
| Hammer Fee (inc. VAT) | 40 SEK |