61081 Vaser, 14 st, glas, bl.a Emma Dafnäs, IKEA.

- Condition:Bruksskick. Mindre nagg förekommer.
- Dimensions:Högst: 25 cm.
| Hammer Fee (inc. VAT) | 40 SEK |