61140 Soffbord, trä, 1900-talets första hälft.

- Condition:Slitage. Fläckar, märken, fanerskador.
- Dimensions:Diameter: 90 cm. Höjd: 62 cm.
| Hammer Fee (inc. VAT) | 40 SEK |