61181 Nils Dardel, "Exotiskt", tryck, 15 st, i mapp, signerade i trycket.

Efter akvareller från Mexiko och Guatemala.
Ej komplett mapp, ett tryck saknas.
- Condition:Mindre fläckar förekommer på vissa blad.
- Dimensions:Bladmått: 54x42 cm.
| Hammer Fee (inc. VAT) | 40 SEK |