61274 Soffbord, teak, detaljer i mässing, 1900-talets andra hälft.

- Condition:Smärre bruksskick. Enstaka mindre repa på skiva.
- Dimensions:70x70x42 cm.
| Hammer Fee (inc. VAT) | 40 SEK |