60720 Oidentifierad konstnär, "Tysk fältherre", olja på parketterad pannå, Tyskland, 1600-tal.

Utlagd med sänkt bevakningspris.
- Condition:Sprickor i träpannå. Repor, skador, färgbortfall.
- Dimensions:Rammått: 32 x 27 cm.
| Estimate | 8,000 SEK |
| Hammer Fee (inc. VAT) | 40 SEK |