61293 Charlotte Rude & Hjördis Olsson-Une, "GoGo", fåtöljer, ett par, kanvas/stål, IKEA, 1970-tal.

- Condition:Bruksskick. Blekt tyg. Fläckar.
- Dimensions:Sitthöjd: ca 35 cm. Bredd: ca 66 cm.
| Hammer Fee (inc. VAT) | 40 SEK |