61301 Fåtöljer, ett par, textil/trä. 1900-talets första hälft.

- Condition:Smärre bruksskick.
- Dimensions:Sitthöjd: 44 cm. Bredd: 61 cm.
| Hammer Fee (inc. VAT) | 40 SEK |