61308 Matsalsskåp, trä, gustaviansk stil, 1900-tal.

Med nyckel.
- Condition:MBruksskick. Fläckar förekommer på hela fronten. Mindre spricka på en skåpdörr, se sista bild.
- Dimensions:116x44 cm. Höjd:
| Hammer Fee (inc. VAT) | 40 SEK |