61309 Matsalsgrupp, 7 delar, trä, gustaviansk stil, 1900-tal.

2 iläggsskivor á 110x48 cm.
- Condition:Bruksskick. Slitage.
- Dimensions:Borddiameter: 110 cm. Höjd: 75 cm. Sitthöjd: 45 cm.
| Hammer Fee (inc. VAT) | 40 SEK |