61312 Skänk, 4 skåp samt 5 lådor i ett skåp, trä, gustaviansk stil, 1900-tal, City Möbler AB Tibro.

Skänk, 4 skåp samt 5 lådor i ett skåp, trä, gustaviansk stil, 1900-tal, City Möbler AB Tibro.
  • Skänk, 4 skåp samt 5 lådor i ett skåp, trä, gustaviansk stil, 1900-tal, City Möbler AB Tibro.

En nyckel medföljer.

  • Condition:Bruksskick.
  • Dimensions:191x46x90 cm.

Buyers Premium (inc. VAT)22.5%
Hammer Fee (inc. VAT)40 SEK