61312 Skänk, 4 skåp samt 5 lådor i ett skåp, trä, gustaviansk stil, 1900-tal, City Möbler AB Tibro.

En nyckel medföljer.
- Condition:Bruksskick.
- Dimensions:191x46x90 cm.
| Hammer Fee (inc. VAT) | 40 SEK |