61324 Bokhylla med skåp, teak, 1900-talets andra hälft.

En nyckel medföljer.
- Condition:Bruksskick.
- Dimensions:85x42x160 cm.
| Hammer Fee (inc. VAT) | 40 SEK |

En nyckel medföljer.