61370 Hugo Troeds, sideboard, teak, Bjärnum, 1950/60-tal.

1 nyckel.
- Condition:Bruksskick. Slitage.
- Dimensions:147x42 cm. Höjd: 116 cm.
| Hammer Fee (inc. VAT) | 40 SEK |