61381 Alesandro Canzini, efter, olja på duk, signerad Canzini.

Alesandro Canzini, efter, olja på duk, signerad Canzini.
  • Alesandro Canzini, efter, olja på duk, signerad Canzini.

  • Condition:Fläckar på duk.
  • Dimensions:Rammått: 74x93 cm.

Buyers Premium (inc. VAT)22.5%
Hammer Fee (inc. VAT)40 SEK