61445 Hylla, 3 hyllplan och 2 skåp, teak, 1900-talets andra hälft.

Saknar nyckel. Endast ett skåp går att öppna.
- Condition:Bruksskick. Skada på en hyllsida. En lagad skada på båda hyllsidorna.
- Dimensions:Ihopsatt: 120x36x145 cm.
| Hammer Fee (inc. VAT) | 40 SEK |