61452 Bruno Mathsson, klaffbord på hjul, trä/metall, "Berit", Mathsson International, Värnamo, 1900-tal.

- Condition:Bruksskick. Slitage. Skada på undersidan av en klaff.
- Dimensions:40(94)x80x64 cm.
| Hammer Fee (inc. VAT) | 40 SEK |