61462 Åke Fribyter, fåtölj samt fotpall, skinn/trä, "Kroken", Nelo Möbler.

- Condition:Bruksskick. Slitage.
- Dimensions:Sitthöjd: 35 cm.
| Hammer Fee (inc. VAT) | 40 SEK |