61464 Golvlampa med bord, justerbar lampa, trä/metall/textil, 1900-talets mitt.

- Condition:Bruksskick. Skador på lampskärm.
- Dimensions:Bord höjd: 67 cm. Bord diameter: 54 cm. Total höjd: 167 cm.
| Hammer Fee (inc. VAT) | 40 SEK |