61475 Tidningsbord, bemålad teak/string, "Numretto", K.A. Fredriksson, Värnamo, 1900-talets andra hälft.

- Condition:Bruksskick.
- Dimensions:57x33x54 cm.
| Hammer Fee (inc. VAT) | 40 SEK |