61512 Vitrinskåp, 4 skåp varav en har 2 lådor, mahogny, gustaviansk stil, 1900-tal.

3 nycklar medföljer.
- Condition:Smärre bruksskick.
- Dimensions:120x45x175 cm.
| Hammer Fee (inc. VAT) | 40 SEK |