61631 Trågsoffa och karmstol, trä/textil, rokokostil, 1800-tal.

- Condition:Bruksskick. Fläckar förekommer.
- Dimensions:Längd soffa: 195 cm. Sitthöjd stol: 43 cm.
| Hammer Fee (inc. VAT) | 40 SEK |