61646 Kaj E. Jönsson, träfigurer, 3 delar, gubbar signerad KEJ.

- Condition:En skulptur med skador, del av sko saknas samt lagning vid hand/spelkort.
- Dimensions:Högst: 17,5 cm.
| Hammer Fee (inc. VAT) | 40 SEK |