61732 Klädskåp med 2 lådor, ådringsmålat trä, 1800-talets andra hälft.

Med nyckel.
- Condition:Bruksskick.
- Dimensions:116x51x175 cm.
| Hammer Fee (inc. VAT) | 40 SEK |

Med nyckel.