61757 Matbord, trä, gustaviansk stil, 1900-tal.

En iläggsskiva á 120x65 cm.
- Condition:Bruksskick.
- Dimensions:Diameter: 120 cm. Höjd: 75 cm.
| Hammer Fee (inc. VAT) | 40 SEK |