61808 Antonio Gioia, "Avanti", sideboard, trä, Dux, 1900-talets sista kvartal.

- Condition:Bruksskick. Slitage. Skador på en kortsida.
- Dimensions:170x44x65 cm.
| Hammer Fee (inc. VAT) | 40 SEK |