61859 Gösta Asp, olja på duk uppklistrad på pannå, signerad, 1955.

- Dimensions:Rammått: 52 x 43 cm.
- Provenance:Ulla Viottis dödsbo.
| Hammer Fee (inc. VAT) | 40 SEK |