61860 Gunda Eriksson, ''Blåsippor'', olja på duk uppklistrad på pannå, signerad.

- Dimensions:Rammått: 40 x 33,5 cm.
- Provenance:Ulla Viottis dödsbo.
| Hammer Fee (inc. VAT) | 40 SEK |