61863 Peter Sylvester, ''Den järnhårde Messias'', akvatint/etsning nr IVX/VX, signerad, 1977.

- Dimensions:Rammått: 37 x 50 cm.
- Provenance:Ulla Viottis dödsbo.
| Hammer Fee (inc. VAT) | 40 SEK |