61887 Gunnar Kanevad, spegelglas på furuträ, signerad a tergo.

- Condition:Smärre bruksskick.
- Dimensions:121x37 cm.
- Provenance:Ulla Viottis dödsbo.
| Hammer Fee (inc. VAT) | 40 SEK |