61711
Claes Håkansson, litografi nr 66/250, signerad.
Starting bid100 SEK

61713
Olof Sandahl, ''Flyktväg'', linoleumsnitt nr 11/50, signerad, 1969.
Current bid100 SEK

61714
Lars Hofsjö, blandteknik.
Starting bid100 SEK

61718
Viveka Viotti, linoleumsnitt, nr 21/50, signerad.
Starting bid100 SEK

61719
Einar Persson, etsning, signerad.
Starting bid100 SEK

61721
Jens Söndergaard, litografi nr 271/296, signerad.
Starting bid100 SEK

61723
Roj Friberg, litografi nr 29/280, signerad, 1974.
Current bid100 SEK