Shortest time left
- Furniture & Interior DesignClear filters

61716
Trädgårdsbord, metall, hopfällbart.
Starting bid100 SEK

60099
Byrå med spegel, 7 lådor, avlutad furu.
Starting bid100 SEK

61724
Banketter, ett par, björk/textil, 1800-talets senare del.
Starting bid100 SEK

61727
Fåtölj, equipaleskinn/trä, Mexico, 1900-talets andra hälft.
Current bid450 SEK

61730
Stolar, 6 st, trä/textil, rokokostil, 1900-tal.
Starting bid100 SEK

61732
Klädskåp med 2 lådor, ådringsmålat trä, 1800-talets andra hälft.
Starting bid100 SEK

61733
Amerikansk gungstol, trä,/textil, 1800-talets andra hälft.
Starting bid100 SEK

61738
Bord med låda, trä.
Starting bid100 SEK

61757
Matbord, trä, gustaviansk stil, 1900-tal.
Starting bid100 SEK

61771
Pall, textil, hjultrissor, samtida.
Starting bid100 SEK

61772
Krister Gustavsson, stolar, ett par, skinn/krom, hopfällbara, Ire Möbler.
Starting bid100 SEK

61773
Serveringsvagn, trä/krom, "General/Voss", IKEA, 1980-tal.
Current bid100 SEK

61775
Pall, konstskinn/krom, snurrbar, höj/sänkbar.
Starting bid100 SEK

61778
Tord Björklund, sidobord, glas/krom, "Ry", IKEA, 1900-talets senare del.
Current bid250 SEK

61780
Eileen Gray, efter, sidobord, glas/krom, 1900-talets andra hälft.
Current bid950 SEK

61781
Skrivbord, ek.
Starting bid100 SEK

61783
Fotpall, skinn/krom, snurrbar.
Starting bid100 SEK

61787
Soffbord med hylla, teak/string, 1900-talets andra hälft.
Current bid100 SEK