Shortest time left
- Furniture & Interior DesignClear filters

61421
Vitrinskåp med belysning, 2 skåp och 2 lådor, trä/glas.
Current bid850 SEK

61444
Matsalsgrupp, 5 delar, trä/textil, gustaviansk stil.
Starting bid100 SEK

61445
Hylla, 3 hyllplan och 2 skåp, teak, 1900-talets andra hälft.
Current bid125 SEK

61448
Hylla, 5 lådor, teak.
Current bid350 SEK

61450
Spegel, förgylld ram, rokokostil, 1900-tal.
Current bid125 SEK

61452
Bruno Mathsson, klaffbord på hjul, trä/metall, "Berit", Mathsson International, Värnamo, 1900-tal.
Current bid400 SEK

61455
Herrbetjänt, metall/sten.
Starting bid100 SEK

61462
Åke Fribyter, fåtölj samt fotpall, skinn/trä, "Kroken", Nelo Möbler.
Current bid175 SEK

61464
Golvlampa med bord, justerbar lampa, trä/metall/textil, 1900-talets mitt.
Current bid350 SEK

61473
Tamburmajor, kromad metall, 1900-talets senare del.
Current bid100 SEK

61475
Tidningsbord, bemålad teak/string, "Numretto", K.A. Fredriksson, Värnamo, 1900-talets andra hälft.
Starting bid100 SEK

61477
Soffbord, björk/glasskiva, 1900-talets första hälft.
Starting bid100 SEK

61479
Klädhängare, trä/metall,
Current bid225 SEK

61483
Snurrfåtölj med fotpall, textil/metall.
Current bid200 SEK

61487
Reclinerfåtölj med fotpall, konstskinn/bok.
Current bid225 SEK

61490
Koffert, trä/metall.
Starting bid100 SEK

61492
Gungstol, flätade bananlöv, "Gullholmen", IKEA PS.
Starting bid100 SEK

61499
Sittsäckar, 2 st, textil, Star Collection.
Starting bid100 SEK

61501
Soffgrupp, 3 delar, textil/trä.
Current bid100 SEK

61505
Säng, ställbar, med fjärrkontroll.
Current bid100 SEK

61510
Byrå, 6 lådor, oljad ek.
Starting bid100 SEK

61512
Vitrinskåp, 4 skåp varav en har 2 lådor, mahogny, gustaviansk stil, 1900-tal.
Current bid100 SEK

61514
Barnstolar, 4 st, hopfällbara, trä, Brevetti Reguitti, Italien.
Starting bid100 SEK

61515
Sängram på hjul, metall.
Starting bid100 SEK

61516
Sängram på hjul, metall.
Starting bid100 SEK

61517
Piedestal, trä/sten, 1900-tal.
Starting bid100 SEK

61518
Kontorsstol, snurrbar, trä/skinn.
Starting bid100 SEK

61522
Fotpall, snurrbar, skinn/metall.
Starting bid100 SEK

61525
Starting bid100 SEK

61527
Hylla, furu.
Starting bid100 SEK

61531
Stringhylla, 5-plan, teak/metall.
Current bid850 SEK

61532
Current bid500 SEK

61533
Dynvar, 10 st.
Current bid100 SEK

61535
Dukar och handdukar, 21 delar, linne.
Current bid150 SEK

61536
Dukar, ett parti, linne.
Starting bid100 SEK

61538
Bord, trä.
Current bid100 SEK

61540
Utdragssoffa, trä/textil.
Starting bid100 SEK

61543
Dukar, ett parti, linne.
Current bid100 SEK

61544
Brasskärm, metall.
Current bid100 SEK

61552
Hylla, furu.
Current bid100 SEK

61554
Bord och vägghylla, trä.
Current bid100 SEK

61570
Väggskåp/skrivskåp, furu.
Starting bid100 SEK

61571
Soffbord, teak, 1900-talets senare del.
Current bid100 SEK

61572
Carl Malmsten, "Vapensmeden", karmstolar , 2 st, björk/textil.
Current bid225 SEK

61573
Bord, bok, Gärsnäs Möbler.
Current bid100 SEK

61575
Säng, ställbar, Viking, med fjärrkontroll samt tillbehör.
Starting bid100 SEK

61576
Yngvar Sandström, bänk, ek, "Tokyo", Triva-serien för NK.
Current bid225 SEK

61578
Sideboard, 3 lådor och 2 skåp, teak, 1900-talets senare del.
Current bid175 SEK