Categories

1
11d 15h
Skrivbord, höj/sänkbart, trä/metall.
61580
Skrivbord, höj/sänkbart, trä/metall.
Starting bid100 SEK
11d 15h
Fyrverkerilådor, 4 st, trä.
61582
Fyrverkerilådor, 4 st, trä.
Starting bid100 SEK
11d 15h
Piedestal, trä.
61585
Piedestal, trä.
Current bid100 SEK
11d 15h
Kamelsadelpallar, 2 st, trä/skinn.
61589
Kamelsadelpallar, 2 st, trä/skinn.
Starting bid100 SEK
11d 15h
Piedestal, björk.
61590
Piedestal, björk.
Starting bid100 SEK
11d 15h
Bord med speldosa, trä/textil, Italien, 1900-tal.
61591
Bord med speldosa, trä/textil, Italien, 1900-tal.
Starting bid100 SEK
11d 15h
Pall, trä/textil, gustaviansk stil, 1900-tal.
61592
Pall, trä/textil, gustaviansk stil, 1900-tal.
Current bid100 SEK
11d 15h
Vikter, 2 st, 10 kg.
61598
Vikter, 2 st, 10 kg.
Starting bid100 SEK
11d 15h
Nackkudde, keramik, Kina.
61601
Nackkudde, keramik, Kina.
Current bid100 SEK
11d 15h
Trymåbord, trä/sten, 1900-tal.
61610
Trymåbord, trä/sten, 1900-tal.
Current bid100 SEK
11d 15h
Pallar och tidningsställ, 3 delar, bambu.
61611
Pallar och tidningsställ, 3 delar, bambu.
Current bid125 SEK
11d 16h
Pall, textil/trä.
61613
Pall, textil/trä.
Starting bid100 SEK
11d 16h
Bänk, ek/textil.
61614
Bänk, ek/textil.
Starting bid100 SEK
11d 16h
Sidobord, trä, Italien.
61616
Sidobord, trä, Italien.
Starting bid100 SEK
11d 16h
Stilbyrå, 2 lådor, trä/sten, rokokostil, 1900-tal.
61621
Stilbyrå, 2 lådor, trä/sten, rokokostil, 1900-tal.
Current bid125 SEK
11d 16h
Blombord, trä/metall.
61622
Blombord, trä/metall.
Current bid225 SEK
11d 16h
Rökbord, björk.
61624
Rökbord, björk.
Current bid100 SEK
11d 16h
Bord, trä, rokokostil, 1900-tal.
61625
Bord, trä, rokokostil, 1900-tal.
Starting bid100 SEK
11d 16h
Vägghylla med spegel, bambu/rotting.
61627
Vägghylla med spegel, bambu/rotting.
Starting bid100 SEK
11d 16h
Trågsoffa och karmstol, trä/textil, rokokostil, 1800-tal.
61631
Trågsoffa och karmstol, trä/textil, rokokostil, 1800-tal.
Current bid650 SEK
11d 16h
Spegel, förgylld ram, 1900-tal.
61635
Spegel, förgylld ram, 1900-tal.
Starting bid100 SEK
11d 16h
Spegel, förgylld ram, 1900-tal.
61636
Spegel, förgylld ram, 1900-tal.
Starting bid100 SEK
11d 16h
Spegel, förgylld ram, 1900-tal.
61638
Spegel, förgylld ram, 1900-tal.
Starting bid100 SEK
11d 16h
Spegel, bemålat trä.
61639
Spegel, bemålat trä.
Starting bid100 SEK
11d 16h
Väggdekoration, keramik/färgat spegelglas.
61651
Väggdekoration, keramik/färgat spegelglas.
Starting bid100 SEK
11d 17h
Soffa och bord, bambu/rotting/glas.
61656
Soffa och bord, bambu/rotting/glas.
Current bid125 SEK
11d 17h
Tvätt- och förvaringskorg, flätade.
61658
Tvätt- och förvaringskorg, flätade.
Starting bid100 SEK
11d 17h
Sängbord, 2 lådor, bambu/trä, "Mirianda", Dux.
61660
Sängbord, 2 lådor, bambu/trä, "Mirianda", Dux.
Starting bid100 SEK
11d 17h
Rullklaffsekretär, 6 lådor, trä.
61664
Rullklaffsekretär, 6 lådor, trä.
Starting bid100 SEK
11d 17h
Fåtölj, ställbar, med fjärrkontroll, textil/metall.
61667
Fåtölj, ställbar, med fjärrkontroll, textil/metall.
Current bid100 SEK
11d 17h
Etanolkamin för vägghängning, metall.
60330
Etanolkamin för vägghängning, metall.
Starting bid100 SEK
11d 17h
Banketter, 2 st, textil/trä, 2000-tal.
59681
Banketter, 2 st, textil/trä, 2000-tal.
Current bid100 SEK
11d 17h
Snurrfåtöljer, 4 st, plast/konstskinn/metall, 2000-tal.
60473
Snurrfåtöljer, 4 st, plast/konstskinn/metall, 2000-tal.
Starting bid100 SEK
11d 17h
Karin Mobring, skåp med underrede, 2 st, trä/glas, "Vadstena", IKEA, 1900-tal.
60524
Karin Mobring, skåp med underrede, 2 st, trä/glas, "Vadstena", IKEA, 1900-tal.
Starting bid100 SEK
11d 17h
Skrivbord, 5 lådor, 2 skåp, ek.
60601
Skrivbord, 5 lådor, 2 skåp, ek.
Starting bid100 SEK
11d 18h
Väggfält, lackarbete med reliefmotiv, trä/ben, Kina, 1900-tal.
60925
Väggfält, lackarbete med reliefmotiv, trä/ben, Kina, 1900-tal.
Starting bid100 SEK
11d 18h
Vitrinskåp med belysning, trä/glas/metall.
60956
Vitrinskåp med belysning, trä/glas/metall.
Starting bid100 SEK
11d 18h
Pläd/sängöverkast, virkad.
60858
Pläd/sängöverkast, virkad.
Current bid100 SEK
11d 18h
Skolplanscher, 2 st, textil/trä.
60710
Skolplanscher, 2 st, textil/trä.
Current bid100 SEK
11d 18h
Piedestal, keramik.
60758
Piedestal, keramik.
Starting bid100 SEK
13d 14h
Stenbordsdukar och dynvar, 5 delar, allmogetextil.
61677
Stenbordsdukar och dynvar, 5 delar, allmogetextil.
Starting bid100 SEK
13d 14h
Bonader, stenbordsdukar m.m, ett parti, allmogetextil.
61678
Bonader, stenbordsdukar m.m, ett parti, allmogetextil.
Starting bid100 SEK
13d 14h
Nyckelskåp, trä.
61679
Nyckelskåp, trä.
Starting bid100 SEK
13d 15h
Golvvas, keramik, Kina.
61681
Golvvas, keramik, Kina.
Starting bid100 SEK
13d 15h
Golvvas, keramik, Kina.
61682
Golvvas, keramik, Kina.
Starting bid100 SEK
13d 15h
Golvvas, keramik.
61683
Golvvas, keramik.
Starting bid100 SEK
13d 15h
Soffa, skinn, furninova.
61708
Soffa, skinn, furninova.
Current bid100 SEK
13d 15h
Byrå, 3 lådor, trä.
61715
Byrå, 3 lådor, trä.
Current bid100 SEK
Contact

Ystads Auktioner

Östra Zinkgatan 3

27139 Ystad

+46(0)411-35 02 30

info@ystadsauktioner.se

Opening hours

Monday: 13-18
Tuesday: 13-18
Wednesday: 13-19
Friday: 11-14

Follow us on social media

© Software Copyright 2026 Skeleton. All rights reserved.