Shortest time left
- Furniture & Interior DesignClear filters

61580
Skrivbord, höj/sänkbart, trä/metall.
Starting bid100 SEK

61582
Fyrverkerilådor, 4 st, trä.
Starting bid100 SEK

61585
Piedestal, trä.
Current bid100 SEK

61589
Kamelsadelpallar, 2 st, trä/skinn.
Starting bid100 SEK

61590
Piedestal, björk.
Starting bid100 SEK

61591
Bord med speldosa, trä/textil, Italien, 1900-tal.
Starting bid100 SEK

61592
Pall, trä/textil, gustaviansk stil, 1900-tal.
Current bid100 SEK

61598
Vikter, 2 st, 10 kg.
Starting bid100 SEK

61601
Nackkudde, keramik, Kina.
Current bid100 SEK

61610
Trymåbord, trä/sten, 1900-tal.
Current bid100 SEK

61611
Pallar och tidningsställ, 3 delar, bambu.
Current bid125 SEK

61613
Pall, textil/trä.
Starting bid100 SEK

61614
Bänk, ek/textil.
Starting bid100 SEK

61616
Sidobord, trä, Italien.
Starting bid100 SEK

61621
Stilbyrå, 2 lådor, trä/sten, rokokostil, 1900-tal.
Current bid125 SEK

61622
Blombord, trä/metall.
Current bid225 SEK

61624
Rökbord, björk.
Current bid100 SEK

61625
Bord, trä, rokokostil, 1900-tal.
Starting bid100 SEK

61627
Vägghylla med spegel, bambu/rotting.
Starting bid100 SEK

61631
Trågsoffa och karmstol, trä/textil, rokokostil, 1800-tal.
Current bid650 SEK

61635
Spegel, förgylld ram, 1900-tal.
Starting bid100 SEK

61636
Spegel, förgylld ram, 1900-tal.
Starting bid100 SEK

61638
Spegel, förgylld ram, 1900-tal.
Starting bid100 SEK

61639
Spegel, bemålat trä.
Starting bid100 SEK

61651
Väggdekoration, keramik/färgat spegelglas.
Starting bid100 SEK

61656
Soffa och bord, bambu/rotting/glas.
Current bid125 SEK

61658
Tvätt- och förvaringskorg, flätade.
Starting bid100 SEK

61660
Sängbord, 2 lådor, bambu/trä, "Mirianda", Dux.
Starting bid100 SEK

61664
Rullklaffsekretär, 6 lådor, trä.
Starting bid100 SEK

61667
Fåtölj, ställbar, med fjärrkontroll, textil/metall.
Current bid100 SEK

60330
Etanolkamin för vägghängning, metall.
Starting bid100 SEK

59681
Banketter, 2 st, textil/trä, 2000-tal.
Current bid100 SEK

60473
Snurrfåtöljer, 4 st, plast/konstskinn/metall, 2000-tal.
Starting bid100 SEK

60524
Karin Mobring, skåp med underrede, 2 st, trä/glas, "Vadstena", IKEA, 1900-tal.
Starting bid100 SEK

60601
Skrivbord, 5 lådor, 2 skåp, ek.
Starting bid100 SEK

60925
Väggfält, lackarbete med reliefmotiv, trä/ben, Kina, 1900-tal.
Starting bid100 SEK

60956
Vitrinskåp med belysning, trä/glas/metall.
Starting bid100 SEK

60858
Pläd/sängöverkast, virkad.
Current bid100 SEK

60710
Skolplanscher, 2 st, textil/trä.
Current bid100 SEK

60758
Piedestal, keramik.
Starting bid100 SEK

61677
Stenbordsdukar och dynvar, 5 delar, allmogetextil.
Starting bid100 SEK

61678
Bonader, stenbordsdukar m.m, ett parti, allmogetextil.
Starting bid100 SEK

61679
Nyckelskåp, trä.
Starting bid100 SEK

61681
Golvvas, keramik, Kina.
Starting bid100 SEK

61682
Golvvas, keramik, Kina.
Starting bid100 SEK

61683
Golvvas, keramik.
Starting bid100 SEK

61708
Soffa, skinn, furninova.
Current bid100 SEK

61715
Byrå, 3 lådor, trä.
Current bid100 SEK
© Software Copyright 2026 Skeleton. All rights reserved.



