13d 8h
Armbandsur, herr, Casio Edifice Chronograph, WR100M.
61820
Starting bid100 SEK
13d 8h
Armbandsur, herr, Seiko.
61821
Armbandsur, herr, Seiko.
Starting bid100 SEK
13d 8h
Anna Ehrner, skål och ljusykta, glas, Kosta Boda, signerade.
61825
Starting bid100 SEK
13d 8h
Kjell Engman, skål och vas, glas, ''Oktober'', Kosta Boda, signerade.
61826
Starting bid100 SEK
13d 8h
Stol med förvaring, furu.
61827
Stol med förvaring, furu.
Starting bid100 SEK
13d 8h
Matservisdelar, 11 delar, plast, Marimekko, Zak! Designs.
61828
Starting bid100 SEK
13d 8h
Matta, Iran, handknuten, ull.
61829
Matta, Iran, handknuten, ull.
Starting bid100 SEK
13d 8h
Bord på bockar, furu.
61831
Bord på bockar, furu.
Starting bid100 SEK
13d 8h
Figuriner, 2 st, porslin, Lladro, bl.a "Daisa", 1978.
61833
Starting bid100 SEK
13d 8h
Glas, 15 st, 2 olika modeller.
61834
Starting bid100 SEK
13d 8h
Skålar m.m, 5 delar, metall, bl.a Monika Muller, IKEA.
61837
Starting bid100 SEK
13d 8h
Dekorationsbrasa, plast, fasett.
61838
Starting bid100 SEK
13d 8h
Handdammsugare med laddare, Nilfisk Quick 28Vmax.
61841
Starting bid100 SEK
13d 8h
Tak och fönsterlampor, 3 delar, Markslöjd.
61844
Starting bid100 SEK
13d 8h
Erika Höglund, skulptur, glas, ''Artémiss'', Mats Johansson Målerås Glasbruk.
61845
Starting bid100 SEK
13d 8h
Glas, 11 st, gukdkant.
61847
Glas, 11 st, gukdkant.
Starting bid100 SEK
13d 8h
Ulrica Hydman Vallien, vin och snapsglas, 3 st, ''Tulipa'', Kosta Boda, signerade.
61848
Starting bid100 SEK
13d 8h
Etikettskrivare, Zebra GX430t.
61851
Starting bid100 SEK
13d 9h
Bijouterier, ett parti, bl.a bärnsten.
61853
Starting bid100 SEK
13d 9h
Joan Miró, efter tryck, signerad i trycket.
61855
Starting bid100 SEK
13d 9h
Hans Östman, ''Orgelkonsert'', olja på duk, monogramsignerad.
61856
Starting bid100 SEK
13d 9h
Tage Nilsson, blandteknik, signerad, 1960.
61857
Starting bid100 SEK
13d 9h
Hylla, 10 hyllplan, trä/metall.
61858
Starting bid100 SEK
13d 9h
Gösta Asp, olja på duk uppklistrad på pannå, signerad, 1955.
61859
Starting bid100 SEK
13d 9h
Gunda Eriksson, ''Blåsippor'', olja på duk uppklistrad på pannå, signerad.
61860
Starting bid100 SEK
13d 9h
Börje Sandelin, ''Åskådare'', etsning nr 24/35, signerad.
61862
Starting bid100 SEK
13d 9h
Peter Sylvester, ''Den järnhårde Messias'', akvatint/etsning nr IVX/VX, signerad, 1977.
61863
Starting bid100 SEK
13d 9h
Friedrich Henkel, etsnig nr XLII/L, signerad, 1972.
61865
Starting bid100 SEK
13d 9h
Oidentifierad konstnär, linoleumsnitt EL, otydligt signerad.
61866
Starting bid100 SEK
13d 9h
Oidentifierad konstnär, glasmålning.
61867
Starting bid100 SEK
13d 9h
Vägglampa, textil/metall, Anders Ljungberg & Yvonne Nyström, "Stella", Bsweden.
61868
Starting bid100 SEK
13d 9h
Helge Nysell, ''Från Orust'', akvarell, signerad.
61869
Starting bid100 SEK
13d 9h
Valdemar Jordan, ''Spansk tvätterska'', färgträsnitt, provtryck, signerad, 1960.
61870
Starting bid100 SEK
13d 9h
Ljusstake, för 6 ljus, metall/glas, By Rydéns.
61871
Starting bid100 SEK
13d 9h
Louis Bastin, ''Gosse i randig tröja'', etsning nr 40/110, signerad, 1949.
61872
Starting bid100 SEK
13d 9h
Bror Stawe, etsning nr 3/25, signerad, 1969.
61875
Starting bid100 SEK
13d 9h
Erik Olson, litografi nr 81/310, signerad, 1973.
61877
Starting bid100 SEK
13d 9h
Whiteboard, 3 st, Nobo, med tillbehör.
61878
Starting bid100 SEK
13d 9h
Olle Bonniér, litgorafi nr 111/115, signerad, 1958.
61879
Starting bid100 SEK
13d 9h
Torsten Renqvist, ''Fågna träd'', träsnitt nr 6/20, monogramsignerad, 1952.
61880
Starting bid100 SEK
13d 9h
Whiteboard, 2+1, bl.a Nobo, med tillbehör.
61881
Starting bid100 SEK
13d 9h
Verktygstavlor, 4 st, metall, bl.a Orderinvest AB, med tillbehör.
61885
Starting bid100 SEK
13d 9h
Rullbockar, ett par, metall.
61886
Rullbockar, ett par, metall.
Starting bid100 SEK
13d 9h
Gunnar Kanevad, spegelglas på furuträ, signerad a tergo.
61887
Starting bid100 SEK