Highest bid

61055
Träprover, 21 st, "Årsringar", Söwe Konst.
Current bid250 SEK

61057
Granat, metall.
Current bid250 SEK

60504
Soffbord på hjul, trä/glas, 1900-tal.
Current bid250 SEK

61154
Bordslampa, mässing/glas.
Current bid250 SEK

61173
Korgar och fat, 3 delar, flätade.
Current bid250 SEK

61207
Konduktörsväska, läder/metall.
Current bid250 SEK

61211
Matservis, 39 delar, flintgods, Royston, Johnson Bros, England.
Current bid250 SEK

61260
Bordsdukar och servetter , ett parti.
Current bid250 SEK

61275
Kaffebryggare, Moccamaster.
Current bid250 SEK

61330
Matta, Hossienabad, orientalisk, handknuten, ull.
Current bid250 SEK

61331
Mangelkorg, flätad.
Current bid250 SEK

61333
Smart-TV, Samsung UE40J6285SU, med fjärrkontroll.
Current bid250 SEK

61335
Bestickservis, 71 delar, nysilver, Chippendale.
Current bid250 SEK

61379
Oscar Reutersvärd och Anders Österlin, litografier, 2 st, provtryck och nr 18/110, signerade.
Current bid250 SEK

61398
Guld, 3 delar, 18K.
Current bid250 SEK

61438
Balja, koppar.
Current bid250 SEK

61077
Carl Fagerlund, taklampa, glas/mässing, Orrefors.
Current bid225 SEK

61079
Vagnslyktor med väggfäste, 2 st, metall/glas.
Current bid225 SEK

61085
Technics, förstärkare SA EX-100, med fjärrkontroll, samt högtalare SB-CA10, ett par.
Current bid225 SEK

61096
Hushållsföremål, 7 delar, bl. a Strömshaga.
Current bid225 SEK

61151
Handdukar, ett parti, linne.
Current bid225 SEK

61167
Pärlor m.m till smyckestillverking, ett parti.
Current bid225 SEK

61170
Gustav Rudberg, litografier, 2 st, numrerade och signerade.
Current bid225 SEK

61171
Pärlor m.m till smyckestillverkning, ett parti.
Current bid225 SEK

61175
Pärlor m.m till smyckestillverking, ett parti.
Current bid225 SEK

61186
Bijouterier, ett parti.
Current bid225 SEK

61238
Stringhylla, 2 hyllplan, trä/metall, 1900-talets andra hälft.
Current bid225 SEK

61249
Påskpynt m.m, ett parti.
Current bid225 SEK

61261
Playmobil, ett parti.
Current bid225 SEK

61283
Piedestal, bronserat trä/stenskiva, empirestil, 1900-tal.
Current bid225 SEK

61290
Pottskåp, trä.
Current bid225 SEK

61355
Klockradio, JBL Horizon2 DAB, samt tillbehör.
Current bid225 SEK

61440
Matta, orientalisk stil, ull.
Current bid225 SEK

61461
Figurin, porslin, Wallendorf.
Current bid225 SEK

61039
Takfotogenlampa, majolika/metall/glas.
Current bid200 SEK

61082
Vaser, 6 st, glas, bl.a Orrefors.
Current bid200 SEK

61111
Lakan m.m, med spets och brodyr, ett parti.
Current bid200 SEK

61122
Lakan med spets och brodyr m.m, ett parti.
Current bid200 SEK

61147
Sigrid Richter, skålfat, keramik, Rörstrand, monogramsignerad.
Current bid200 SEK

61182
Smyckeskrin och bijouterier, ett parti.
Current bid200 SEK

61190
Jozefina Krosno, skål på fot, glas, Polen.
Current bid200 SEK

61222
Gerhard Wihlborg, "Krokus", pastell, signerad, daterad -74.
Current bid200 SEK

61237
Servisdelar, ett parti, porslin, England.
Current bid200 SEK

61279
Dammsugare, Miele Complete C3.
Current bid200 SEK

61295
Fickur, 4 st, silver/mässing.
Current bid200 SEK

61312
Skänk, 4 skåp samt 5 lådor i ett skåp, trä, gustaviansk stil, 1900-tal, City Möbler AB Tibro.
Current bid200 SEK

61323
Tomtar, 5 st, terrakotta/plastmaterial, Gräfenroda och Heissner.
Current bid200 SEK

61374
Bananlådor, 3 st, trä, Fyffes, A.-B. Banankompaniet.
Current bid200 SEK
© Software Copyright 2026 Skeleton. All rights reserved.



