55201 Lilly Hulthén Westergren, ''Gammelgården i Foresta'', olja på duk, monogramsignerad LHW.

- Skick:Duk har lossnat från kilram i nedre kant.
- Storlek:Rammått: 37x42 cm.
| Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |
| *Följerätt tillkommer | |