1
21h 27 m
Carl Julius, "Tjäder", olja på duk, signerad.
61286
Aktuellt bud150 SEK
21h 30 m
Gustav Robé, olja på duk, signerad, daterad (18)99.
61288
Aktuellt bud100 SEK
23h 19 m
Gabriel van Rooyen, olja på pannå, signerad, 1798.
60718
Aktuellt bud2 000 SEK
Värdering8 000 - 10 000 SEK
2d 21h
Bendt Lauridsen, olja på duk, signerad.
61376
Aktuellt bud125 SEK
2d 21h
Valerie Olsson Komstad, olja på duk, signerad.
61378
Aktuellt bud100 SEK
2d 21h
Oscar Reutersvärd och Anders Österlin, litografier, 2 st, provtryck och nr 18/110, signerade.
61379
Aktuellt bud250 SEK
2d 21h
Alesandro Canzini, efter, olja på duk, signerad Canzini.
61381
Startbud100 SEK
2d 21h
Oidentifierad konstnär, olja på duk, signerad C. Lantz.
61383
Aktuellt bud175 SEK
2d 21h
Oidentifierad konstnär, olja på duk, signerad G.W. Hill.
61384
Startbud100 SEK
2d 21h
Inger Kihlman, färgetsning, provtryck, signerad, 1992.
61405
Aktuellt bud225 SEK
4d 21h
Åke Arenhill, litografi nr 120/500, signerad.
61488
Startbud100 SEK
4d 22h
Affisch, Gottfried Helnwein, "Boulevard of Broken Dreams".
61521
Aktuellt bud100 SEK
4d 22h
Mats Jonasson, konstglas på träplatta, Målerås, monogramsignerad MJ.
61524
Aktuellt bud150 SEK
4d 22h
Affisch, Tintin ''L'or Noir'', Hergé, Moulinsart, 2018.
61534
Startbud100 SEK
7d 22h
Kaj E. Jönsson, trätavla, signerad KEJ, samt träskulptur signerad NG.
61648
Aktuellt bud250 SEK
7d 23h
Ulric Öunapuu, olja på duk, signerad, daterad 1949.
61668
Aktuellt bud175 SEK
7d 23h
Oidentifierad konstnär, olja på duk, signerad Elert.
61669
Aktuellt bud300 SEK
7d 23h
Hans L. Larsen, olja på duk, signerad, daterad 1970.
61671
Aktuellt bud100 SEK
7d 23h
Oidentifierad konstnär, olja på duk, monogramsignerad.
61672
Aktuellt bud400 SEK
7d 23h
Tryck, Asien.
60430
Tryck, Asien.
Startbud100 SEK
7d 23h
60622
Aktuellt bud150 SEK
8d 0h
Jacek K. Mieliwodzki, ''Strövstigen'', olja på pannå, signerad.
60663
Aktuellt bud125 SEK
8d 0h
Skolplanscher, 2 st, textil/trä.
60710
Aktuellt bud100 SEK
9d 21h
Bo Hulthén, "Mutatio Imagionis", litografi  285/375, signerad, 1978.
61691
Startbud100 SEK
9d 21h
Bo Hulthén, "Mutatio Imagionis", litografi  271/375, signerad, 1978.
61692
Startbud100 SEK
9d 21h
Oidentifierade konstnärer, blomsterstilleben, 2 st, olja på duk, otydligt signerade.
61698
Aktuellt bud100 SEK
9d 21h
Eddy Gerhard, olja på duk, signerad.
61699
Startbud100 SEK
9d 21h
Margareta Nislander, olja på pannå, signerad.
61700
Startbud100 SEK
9d 21h
Kristina Munklinde, ''Grottfolket V'', linoleumsnitt nr 41/70, signerad.
61701
Startbud100 SEK
9d 21h
Michel Moskovtchenko, linoleumsnitt nr 8/30, signerad,1970.
61702
Startbud100 SEK
9d 21h
Jörgen Fogelquist, litografi nr 108/150, signerad.
61703
Startbud100 SEK
9d 21h
Lars Hofsjö, ''Utsikt från ett palats'', blandteknik, signerad.
61704
Aktuellt bud100 SEK
9d 21h
Oidentifierad konstnär, blyerts, signerad, 1969.
61705
Startbud100 SEK
9d 21h
Affisch, ''Kivik Art ´19 Ulla Viotti 23 Juni- 1 September'', Kivik Art Centre Österlen Sweden.
61709
Startbud100 SEK
9d 21h
Affisch, ''Ceramics in architecture, Public art and installation'', Barcelona 2016, Chinese Clay Art, USA.
61710
Startbud100 SEK
9d 21h
Claes Håkansson, litografi nr 66/250, signerad.
61711
Aktuellt bud100 SEK
9d 21h
Olof Sandahl, ''Flyktväg'', linoleumsnitt nr 11/50, signerad, 1969.
61713
Aktuellt bud100 SEK
9d 21h
Lars Hofsjö, blandteknik.
61714
Lars Hofsjö, blandteknik.
Aktuellt bud100 SEK
9d 21h
Viveka Viotti, linoleumsnitt, nr 21/50, signerad.
61718
Startbud100 SEK
9d 21h
Einar Persson, etsning, signerad.
61719
Aktuellt bud100 SEK
9d 22h
Jens Söndergaard, litografi nr 271/296, signerad.
61721
Startbud100 SEK
9d 22h
Roj Friberg, litografi nr 29/280, signerad, 1974.
61723
Aktuellt bud100 SEK
11d 20h
Torsten Esbjörnsson, litografi nr 4/99, signerad.
61791
Aktuellt bud125 SEK
11d 20h
Torsten Esbjörnsson, litografi E.H., signerad.
61792
Aktuellt bud125 SEK
11d 21h
Ebbe Sjölin, olja på pannå, 7 st, signerade, 1975.
61803
Aktuellt bud100 SEK
11d 21h
Yvonne Bävman, skulpturer, 4 st, textil.
61805
Aktuellt bud150 SEK
11d 22h
Madeleine Pyk, ''Modellen. Hatten Flyger'' tusch och olja papper, signerad.
61854
Aktuellt bud600 SEK
11d 22h
Joan Miró, efter tryck, signerad i trycket.
61855
Startbud100 SEK