61578 Sideboard, 3 lådor och 2 skåp, teak, 1900-talets senare del.

Nyckel saknas.
- Skick:Bruksskick. Skåpdörrar stänger inte ordentligt.
- Storlek:165x42x95 cm.
| Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |